top of page

Elektrokonfor, 2018 yılında üretici firma Pino Pano nun satıcı firması olarak kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına Fanlı Isıtıcılar ve Hava Temizleme Cihazları alanlarında devam etmektedir.

Ürün çeşitliliği her gecen gün artan Elektrokonfor, Isıtıcılar Kategorisinde Heatbox, Hava Temizleme Cihazları Kategorisinde Airbo2x başlıkları altında yer alan çeşitli ürün yelpazesi, güncel tasarımları, kaliteli ürün ve fiyatlarla, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Elektrokonfor kurulduğundan bu yana ürün kalitesi ve çeşitliliği ile müşteri taleplerini karşılamaktadır. Gerek ürünleriyle gerekse firma ilişkileriyle etkin yenilikçi müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Şirket çalışanları ve yöneticileri bu ilkeye sadık kalarak çalışmalarına devam etmektedir.

 
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 
Vizyonumuz

Yeni nesil elektrikli ısıtma sistemleriyle ve tasarruflu ürün argeleriyle  değişimin öncüsü, itibarlı bir marka haline gelme arzusu ile birlikte Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

 
Misyonumuz

Mutlu Müşteri, Mutlu Tedarikçi, Mutlu Çalışan

 
Saygılarımızla

Businessmen
bottom of page